Strona internetowa jest podstawowym narzędziem marketingowym Twojej firmy.

Zadbamy o to, żeby Twoja strona internetowa była łatwa w obsłudze i przejrzysta, tak, żeby potencjalny klient bez problemu znalazł na niej wszystkie informacje, których szuka.

Co trzeci użytkownik Twojej strony odwiedza ją z urządzenia mobilnego. Dlatego tak ważne jest, żeby Twoja strona wyglądała równie dobrze zarówno na komputerze, jak i telefonie i tablecie.

Profesjonalny i nowoczesny wygląd Twojej strony internetowej to świetne uzupełnienie jej treści. Estetyczny wygląd Twojej strony pokazuje, że jesteś profesjonalistą, dbasz o szczegóły i można Ci zaufać.

Jak przebiega proces projektowania
strony internetowej?

Realizacja każdego projektu przebiegu w kilku ściśle określonych krokach. Dzięki temu możemy zapewnić sprawną realizację i wysoką jakość finalnego produktu.

Research

Pierwszym krokiem do stworzenia nowej strony www jest poznanie Twoich wymagań. W czasie spotkania, rozmowy telefonicznej lub mailowo dowiadujemy się jakie są Twoje oczekiwania względem projektu strony internetowej. Wspólnie określamy funkcjonalność i rozmieszczenie elementów.

Makiety

Makiety pozwolą nam na przeanalizowanie rozmieszczenia elementów i struktury strony oraz określenie niezbędnej funkcjonalności. Makiety są niezwykle istotne w całym procesie budowy strony, umożliwiają przyspieszenie prac - równoległe działania nad grafiką i funkcjonalnością strony.

Projekt graficzny

Na podstawie makiet powstanie projekt graficzny, który jest wizualną reprezentacją budowanej strony. Na tym etapie ustalamy dokładny wygląd elementów oraz kolorystykę.

Wdrożenie

Projekt graficzny zostaje następnie zakodowany (przekształcony) w gotową stronę. Dodajemy elementy interaktywne, responsywność, łączymy warstwę wizualną z funkcjonalnością.

Testy

Finalnym etapem wdrożenia są testy na docelowym serwerze. Sprawdzamy wtedy działanie wszystkich komponentów w domyślnym środowisku.

Szkolenie

Przygotujemy dla Ciebie filmy szkoleniowe - krótką prezentację działania panelu administracyjnego. Pokażemy w nim jak modyfikować poszczególne elementy Twojej nowej strony.

Gwarancja

Twoja strona objęta jest gwarancją. Jeśli zauważysz błąd w działaniu strony to usuniemy go bez dodatkowych opłat.

Co otrzymujesz?

Indywidualny projekt graficzny

Indywidualny projekt graficzny, oddzielnie dla komputera i telefonu. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Strona jest budowana od podstaw dla Ciebie.

Pełną responsywność

Responsywność, czyli poprawne wyświetlanie się na urządzeniach mobilnych i tabletach. Co trzeci użytkownik Twojej strony odwiedza ją z urządzenia mobilnego. Dlatego tak ważne jest, żeby Twoja strona wyglądała równie dobrze zarówno na komputerze, jak i telefonie i tablecie.

Błyskawiczne ładowanie strony

Powolne ładowanie Twojej strony internetowej może zniechęcić potencjalnego klienta do Twojej firmy.

Łatwy w obsłudze panel administracyjny

Panel administracyjny, pozwalający na edytowanie kluczowych elementów w strukturze strony m.in. tekstów, zdjęć, aktualności.

Szkolenie z obsługi strony

Przygotujemy krótki filmik szkoleniowy, w którym przedstawimy najważniejsze elementy panelu administracyjnego.

Roczną gwarancję na stronę

Gwarancja obejmuje naprawę wszystkich ewentualnych błędów w działaniu strony (wsparcie techniczne). Gwarancja obejmuje również aktualizację systemu Wordpress i niezbędnych wtyczek (dot. stron opartych o CMS WordPress).

Instalację gotowej strony na serwerze i podpięcie domeny

Po finalnej akceptacji projektu strony internetowej wgrywamy ją na serwer i podpinamy domenę. Nie wiesz jak wybrać hosting i domenę? My wiemy i chętnie doradzimy.

Opracowanie struktury nowej strony

Pomożemy określić z jakich sekcji i podstron powinna się składać Twoja nowa strona, tak, żeby spełniała postawione przed nią cele.

Optymalizację pod najpopularniejsze przeglądarki

Strona zostanie zoptymalizowana pod najnowsze przeglądarki.

Instalację certyfikatu SSL

Jest to certyfikat szyfrujący dane przesyłane do strony przez użytkownika. Poprawia on bezpieczeństwo strony.

Optymalizację strony pod kątem SEO

Wdrożenie strony z wykorzystaniem wytycznych Google dotyczących budowy stron.

Porozmawiajmy o Twoim nowym projekcie.

Wyceń projekt