Chcesz wprowadzić na rynek
nową aplikację?

Masz pomysł na biznes wykorzystujący nowe technologie? Jesteś twórcą startupu, który chce zdominować rynek rewolucyjnym produktem?
Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o tym. Chętnie porozmawiamy i doradzimy.

Jak przebiega proces tworzenia
aplikacji webowej?

Realizacja każdego projektu przebiegu w kilku ściśle określonych krokach. Dzięki temu możemy zapewnić sprawną realizację i wysoką jakość finalnego produktu.

Research i analiza

Pierwszym krokiem do stworzenia nowej aplikacji jest poznanie Twojej wizji produktu. W czasie spotkania, rozmowy telefonicznej lub mailowo dowiadujemy się jakie są Twoje oczekiwania względem aplikacji, jaki efekt chcesz osiągnąć oraz jakie masz cele biznesowe. Na podstawie tych rozmów tworzona jest specyfikacja.

Makiety i UX

Dzięki narzędziom do tworzenia makiet jesteśmy w stanie szybko rozrysować uproszczony wygląd aplikacji, przeanalizować rozmieszczenie elementów i funkcjonalność. Na tym etapie zaczynamy również rozmawiać o User Experience i Usability.

Projekt graficzny

Kolejnym krokiem jest praca nad projektem graficznym. Powstaje on na podstawie wcześniej utworzonych makiet.

Wdrożenie i konfiguracja

Równolegle z pracamy nad projektem graficznym trwają prace programistyczne. Przekuwamy wtedy Twoją wizję w czysty kod ;)

Testy

Nieodłączną częścią tworzenia aplikacji webowej są testy - zarówno manualne jak i automatyczne. Sprawdzamy, czy wszystkie komponenty ze sobą współgrają.

Gwarancja i support

W ramach wdrożenia aplikacji otrzymujesz na nią gwarancję oraz support. Całościowo zaopiekujemy się aplikacją i zadbamy, by funkcjonowała pewnie i stabilnie.

Dlaszy rozwój projektu

Naturalnym następstwem wdrożenia są modyfikacje aplikacji wynikające ze zmieniających się potrzeb biznesowych.

Porozmawiajmy o Twoim nowym projekcie.

Wyceń projekt